Organizace MAS Vladař o.p.s.

Místní akční skupina Vladař

Území MAS Vladař

Aktuality: Aktuality z území MAS Vladař

Čtvrtý ročník startupového festivalu Festup Ústeckého kraje

Festup se uskuteční 22. října od 11:00 v prostorách Pedagogické fakulty UJEP (Ústí nad Labem, České mládeže 8). Festival je výjimečnou akcí, na které mohou žáci získat cenné zkušenosti i důležité kontakty z praxe

 

Vážená paní ředitelko, pane řediteli,

rádi bychom Vás, Vaše vyučující i žáky pozvali na čtvrtý ročník startupového festivalu Festup, který podporuje Ústecký kraj.

Festup se uskuteční 22. října od 11:00 v prostorách Pedagogické fakulty UJEP (Ústí nad Labem, České mládeže 8).

Festival je výjimečnou akcí, na které mohou žáci získat cenné zkušenosti i důležité kontakty z praxe. V rámci festivalu připravujeme interaktivní expozici startupů (včetně gastronomických) či praktické příběhy úspěšných podnikatelů. Pokud Vaši žáci shání praxi či brigádu, mohou se zúčastnit „HR rande“ – rychlých seznamovacích koleček s firmami a startupy, které hledají posilu do týmu. Chystáme také soutěž podnikatelských nápadů, se kterými mohou žáci nejen odstartovat svou kariéru, ale také vyhrát ve festivalové soutěži iPhone a další ceny.

Budeme moc rádi, pokud podpoříte své žáky i pedagogy v jejich osobním rozvoji a společně na Festup dorazíte. Zároveň tím podpoříte naše úsilí organizovat v našem kraji akce, které lákají ty nejlepší experty z praxe a širokou veřejnost.

Více informací včetně programu a registračního formuláře najdete na webu www.festup.cz, případně se neváhejte obrátit přímo na organizátory – Inovační centrum Ústeckého kraje (vanova@icuk.cz / 602 355 981).

Akce probíhá pod záštitou PhDr. Martina Kliky, MBA, DBA, 1. náměstka hejtmana Ústeckého kraje a RNDr. Martina Baleje, Ph.D., rektora UJEP.

 

 

PROGRAM 4. ročníku:

 

EXPO & RELAX ZÓNA

Kolem inovací se nemusíte jen procházet. Dotkněte se jich, vyzkoušejte je a ochutnejte! Čeká Vás jedna z největších interaktivních expozic startupů v kraji – dechberoucí technické vychytávky i gastronomické novinky. Odpočinout si budete moci ve stylové relax zóně se skvělým programem!

Po celou dobu akce

11:00 – 17:30

 

REGISTRACE HR RANDE Sháníte práci nebo naopak potřebujete najít někoho do týmu? Ať už na full time či na chvilku, se zkušenostmi nebo bez – pokud máte ambice, přijďte na rande s firmou! Představíte se firmě, firma vám a zkusíte najít společnou řeč. A po 5 minutách BANG! Přesunete se o židli vedle vstříc další nadějné spolupráci.

Meeting zóna

11:00 – 13:00

 

Hvězdy z businessu

Přednáška o teorii je nuda, vyprávění o úspěchu je motivující, o neúspěchu poučné, ale tipy a triky od špiček v oboru vám dají nejvíc. Přijďte si poslechnout příběhy okořeněné praktickými návody, které narozdíl od výuky v lavicích nezapomenete. Loni jsme takhle přivítali zástupce Google, CEO Dáme jídloMarkuse Kruga – režiséra One Man Show nebo Simonu Kijonkovou – zakladatelku Zásilkovny … a kdo to bude letos? Jména speakerů oznámíme již brzy!

Hlavní pódium

12:00 – 14:00

 

Konzultujte s experty - Na Festupu si můžete sjednat bezplatnou schůzku s řadou expertů, kteří si s vámi na půl hodiny sednou a pomohou posunout vaše podnikání vpřed. Sociální sítě, business plán nebo validace nápadu? Proberte to všechno se špičkami v oboru!

Meeting zóna

13:30 – 15:30

 

“Hodina H”

Nenechte si ujít závěrečný boj pěti prezentujících startupů o finanční odměnu a hlavně o přízeň poroty a vás! Mezi prezentacemi a vyhlášením vítěze vás také čeká vystoupení hlavní hvězdy Festupu – tipnete si, kdo to bude?

Hlavní pódium

15:00 – 17:00

 

 

kontaktní osoba:

TEREZA VÁŇOVÁ, events | INOVAČNÍ CENTRUM ÚSTECKÉHO KRAJE

M: +420 602 355 981 | FBfacebook.com/ICUK.Usti | W: www.icuk.cz

Galerie :

Článek vyšel : 7.8.2019, počet zobrazení : 5768