Organizace MAS Vladař o.p.s.

Místní akční skupina Vladař

Území MAS Vladař

Aktuality:

Semináře v regionech poradí, jak správně řídit projekt z fondů EU

Ministerstvo pro místní rozvoj prostřednictvím regionálních Eurocenter organizuje cyklus seminářů Dotace EU a projektové řízení. Celkem 13 akcí se uskuteční během září a října 2019 v krajských městech. Cílem seminářů je podpořit správnou realizaci projektů podpořených z fondů EU. Účast na seminářích je bezplatná.

„Během září a října se zájemci napříč republikou mohou díky sérii seminářů organizované regionálními Eurocentry našeho ministerstva dozvědět, jak správně řídit projekt financovaný z evropských fondů. Snažíme se tak podpořit příjemce při realizaci jejich projektů a také předcházet možným pochybením. Na sérii projektového řízení v říjnu naváží semináře zaměřené na finanční řízení projektů podpořených z fondů EU,“ uvedla náměstkyně pro řízení sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů Olga Nebeská.
 
Návštěvníci semináře Dotace EU a projektové řízení získají přehled o jednotlivých tématech projektové řízení v každé z jeho fázích. Důležitou součástí semináře budou také praktické ukázky projektového řízení. V závěru semináře bude vyhrazen dostatečný prostor pro všechny případné dotazy a náměty.
 
Účast na seminářích je bezplatná. Další informace k jednotlivým seminářům jsou dostupné na níže uvedených kontaktech pro konkrétní města. Z kapacitních důvodů je nutné se s dostatečným předstihem registrovat. Semináře se uskuteční v níže uvedených termínech vždy od 9:00 do 16:00.

Termíny a místa konání seminářů Dotace EU a projektové řízení:

Karlovy Vary 9. 10. 2019 Bc. et. Bc. Hana Brožová
hana.brozova@mmr.cz
mob. 734 418 535
ZDE
Ústní nad Labem 10. 10. 2019 Ing. Lucie Kohoutková
lucie.kohoutkova@mmr.cz
mob. 733 787 797
ZDE

 

zdroj článku: https://www.dotaceeu.cz/cs/Evropske-fondy-v-CR/Novinky/Seminare-v-regionech-poradi,-jak-spravne-ridit-pro

Galerie :

Článek vyšel : 4.9.2019, počet zobrazení : 6103