Organizace MAS Vladař o.p.s.

Místní akční skupina Vladař

Území MAS Vladař

K tématu: Integrovaný regionální operační program (IROP) 2014+ Zajímavosti z území MAS Vladař
Aktuality: Aktuality z území MAS Vladař

SEMINÁŘ „Dotace EU a veřejné zakázky“

SEMINÁŘ pořádá MMR a Eurocentrum KV a je určen pro všechny zadavatele veřejných zakázek v rámci ESIF.

SEMINÁŘ „Dotace EU a veřejné zakázky“ pořádá MMR a Eurocentrum KV. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, zástupcům samosprávných celků či organizací jimi zřízených, také pracovníkům ve veřejné správě a všem dalším zájemcům zabývajícím se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

 

Termín konání semináře: 17. dubna 2019 (9:30- 14:00)

Místo: Krajský úřad Karlovarského kraje (budova A, Zastupitelský sál), Závodní 353/88, Karlovy Vary

Na seminář se prosím registrujte do 11. dubna 2019 přes formulář zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaB8UdXxVjmFFmjUp2NoyrwppybaiH0DjZDjwguZ9l4iODiA/viewform nebo na emailovou adresu: hana.brozova@mmr.cz 

VSTUP JE ZDARMA.

!!! Kapacita je omezena !!!

 

Seminář poskytne nejdůležitější informace o veřejných zakázkách, o vymezení veřejné zakázky, o průběhu zadávacího i výběrového řízení a kontrole v souvislosti s projekty z ESIF s praktickým zaměřením na všechny operační programy přímo od zástupců Ministerstva pro místní rozvoj.

Seminářem Vás provedou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj z Odboru práva veřejných zakázek, který tvoří celostátní koncepci veřejného zadávání. Tito odborníci Vám vysvětlí tématiku veřejných zakázek a informují o správném postupu během zadávacího řízení. Užitečnou součástí programu budou informace o jejich kontrole a také ukázky nejčastějších pochybení, které poslouží jako poučení, čeho se vyvarovat v případě vlastního projektu.

V závěru semináře bude vyhrazen dostatečný prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Přílohy :

Stáhnout vše

Galerie :

Článek vyšel : 1.4.2019