Organizace MAS Vladař o.p.s.

Místní akční skupina Vladař

Území MAS Vladař

K tématu: Animace škol a školských zařízení v OP VVV
Aktuality:

Dubnový newsletter OP VVV 2019

Otázky a odpovědi k Šablonám II, Ověření akreditací kurzů DVPP, Dotaz měsíce k šablonám (březen), Víte o těchto povinnostech příjemce dotace při realizaci šablon?

Dobrý den,

v rámci bezplatné metodické a administrativní podpory, kterou Vám poskytujeme, zveřejňujeme dubnový newsletter OP VVV :-)

Otázky a odpovědi k Šablonám II

Jelikož se některé otázky k Šablonám II opakují, zpracovali administrátoři  z MŠMT krátký dokument, kde na tyto otázky odpovídají. Najdete ho v příloze :-)

Ověření akreditací kurzů DVPP

Pokud se chystáte na kurz DVPP, který následně proplatíte ze šablon. Ověřte si předem, že akreditace kurzu odpovídá vámi zvolené tématické oblasti v žádosti pro Šablony II i cílovou skupinu uvedenou v akreditaci. Poskytovatelé DVPP v některých případech nabízejí na svých webových stránkách kurzy i pro cílové skupiny, pro které není kurz akreditován. Ověření na webu MŠMT zde.

Dotaz měsíce k šablonám (březen)

Konzultační linka pro šablony vybírá každý měsíc jeden z nejčastějších dotazů, které jsou obecnějšího charakteru.  Ušetřili jsme 5tkč, musíme je vrace? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete zde.

Víte o těchto povinnostech příjemce dotace při realizaci šablon?

Některé povinnosti vyplývající při realizaci Šablon nejsou hned zřejmé. Proto MŠMT vydalo krátký článek informující o těch nejdůležitějších zde.

Článek vyšel : 18.4.2019