Organizace MAS Vladař o.p.s.

Místní akční skupina Vladař

Území MAS Vladař

K tématu: Animace škol a školských zařízení v OP VVV
Aktuality:

Květnový newsletter OP VVV 2019

Dotaz měsíce k šablonám (duben), Videotutoriál k administraci a realizaci Šablony II, Řešení v případě nenaplňování indikátorů v Šablonách

Dobrý den,

v rámci bezplatné metodické a administrativní podpory, kterou Vám poskytujeme, zveřejňujeme májový newsletter OP VVV :-)

Dotaz měsíce k šablonám

Konzultační linka pro šablony vybírá každý měsíc jeden z nejčastějších dotazů, které jsou obecnějšího charakteru.  Snižují se při nesplnění aktivit, tj. vracení peněz, automaticky i indikátory? Na co bychom neměli zapomenout při vypracování závěrečné zprávy? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete zde.

 

Videotutoriál k administraci a realizaci Šablony II

MŠMT připravilo přehledný videotutoriál, který informuje např. o podávání monitorovacích zpráv, shrnuje povinnosti škol při archivaci, publicitě, nakládání s osobními údaji či majetkem. Je ke shlédnutí zde.

 

Řešení v případě nenaplňování indikátorů v Šablonách

MŠMT upozorňuje školy, aby si hlídali naplňování indikátorů 6 00 00 a 5 25 10, které jsou povinné. Za jejich nenaplnění hrozí sankce. Zkontrolujte si včas proto zda tyto indikátory splníte. Pokud nikoliv, lze včas podat žádost o změnu. Bližší info zde.

Článek vyšel : 13.5.2019