Organizace MAS Vladař o.p.s.

Místní akční skupina Vladař

Území MAS Vladař

K tématu: Integrovaný regionální operační program (IROP) 2014+ Místní akční skupina Vladař
Aktuality: Aktuality Místní akční skupiny Vladař

Konzultační servis IROP - nejen pro žadatele MAS Vladař

Konzultační servis je služba určená ke zjednodušení komunikace při řešení dotazů před podáním žádosti o podporu v rámci Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).

Vážení žadatelé a příjemci operačního programu IROP a nového investičního nástroje REACT-EU.

Prostřednictvím systému probíhá komunikace mezi budoucími žadateli o podporu, zpracovateli žádostí o podporu (svodně „tazateli“) a Centrem pro regionální rozvoj České republiky k projektům plánovaným k předložení do nového investičního nástroje REACT-EU a do IROP pro období 2021 – 2027.

Přínosem pro uživatele systému je přehled všech jejich dotazů a odpovědí na jednom místě. Systém také poskytuje přehled nejčastěji kladených dotazů a odpovědí, který je dostupný i nepřihlášeným uživatelům.  

Konzultační servis IROP je dostupný přes webové rozhraní a pro řešení Vašich konkrétních dotazů je třeba provedení registrace tazatele. Po založení účtu tazatele a jeho validaci skrze mailovou adresu je možné zakládat nové dotazy, které jsou dle zadaných parametrů přiřazovány příslušným pracovníkům Centra pro regionální rozvoj České republiky, kteří zajišťují odpovědi.

 

Vstup do aplikace

 

Návod pro konzultační servis

 

V případě technických problémů se prosím obracejte na adresu helpks@crr.cz

 

V případě dotazů směřující na monitorovací systém ISKP (technické problémy při vyplňování žádosti) se obracejte s dotazy na administrátora monitorovacího systému: Kontakt

 

Upozornění: Pokud chcete položit dotaz k již zaregistrované žádosti o podporu, která byla podána prostřednictvím MS2014+ a má již přiděleno registrační číslo projektu, kontaktujte prosím svého manažera projektu prostřednictvím depeší v ISKP14+, případně dalšími komunikačními kanály (telefon a email).

 

Veškeré osobní údaje zpracováváme v souladu s obecním nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) viz Informace o zpracování osobních údajů uložená ZDE  a záznam o činnosti zpracování uložen zde.

Přílohy :

Stáhnout vše

Galerie :

Článek vyšel : 26.3.2021