Organizace MAS Vladař o.p.s.

Místní akční skupina Vladař

Území MAS Vladař

K tématu: Animace škol a školských zařízení v OP VVV
Aktuality:

Květnový newsletter OP VVV 2018

Šablony II - výzva vyhlášena!, Aktuální číslo newsletteru Novvvinky, Jak zlepšit vybavenost ICT technikou na českých školách?,
Připomínáme


Vážená paní ředitelko, pane řediteli, v rámci bezplatné metodické a administrativní podpory, kterou Vám poskytujeme, zasílám květnový newsletter OP VVV. Dnes Vám přinášíme novinky především z výzvy Šablony II.
 
Šablony II - výzva vyhlášena!

MŠMT vyhlásilo výzvu Šablony II pro MŠ, ZŠ, ZŠ, střediska volného času a školní družiny. Příjem žádostí bude ukončen až 30. června 2019, takže se nemusíte zbytečně stresovat :-)

Pokud chcete mít finanční prostředky na účtě již na začátku realizace projektu, počítejte, že je žádost potřebné podat 5 měsíců předem ;-)

Aktuální číslo newsletteru Novvvinky

Můžete se zde dozvědět např. jak se za pomocí Šablon žáci ZŠ Orlova skypovali s maltskou prezidentkou. Newsletter si můžete prolistovat zde.

Jak zlepšit vybavenost ICT technikou na českých školách?

Šablony II v tom školám může pomoci. Využívání digitálních technologií v českých školách se věnuje článek Michala Orsága https://michalorsag.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=659085

Připomínáme

Výzva Šablony II má svůj web, kde naleznete všechny informace a přílohy zde.

Dále Vám zasílám odkaz na prezentaci k výzvě Šablony II msmt.cz/file/46612_1_1/

Šablony: stávající + nové: podpora polytechnického vzdělávání, využití ICT, zapojení odborníka do výuky/vzdělávání, kariérový poradce, projektový den ve škole - mimo školu, komunitně osvětová setkávání, nové zaměření klubů (komunikace v cizím jazyce, badatelský klub, klub občanského vzdělávání)

S Šablonami II. žadatelům rádi pomůžeme stejně tak, jako tomu bylo v minulém období. Neváhejte se na mě obrátit :-)
Článek vyšel : 28.5.2018