Organizace MAS Vladař o.p.s.

Místní akční skupina Vladař

Území MAS Vladař

K tématu: Místní akční skupina Vladař MAS Vladař o.p.s. COVID-19 - Aktuální krize, kde čerpat informace? Události v území MAS Vladař
Aktuality: Aktuality z území MAS Vladař

Omezení provozu kanceláře MAS Vladař pro veřejnost - Nouzový stav ČR

Omezení provozu naší kanceláře v Podbořanech bude platit zatím pouze do 3. 11. 2020. A to po dobu trvání nouzového stavu České republiky.
Aktualizace 4. 11. 2020 - Nouzový stav ČR prodloužen do 20. 11. 2020 !!!


AKTUALIZACE ke dni 4. 11. 2020 - Nouzový stav České republiky byl prodloužen do 20. 11. 2020 a tím se také prodlužuje námi uvedený omezený provoz kancleáře MAS Vladař pro veřejnost. Děkujeme tak za pochopení.

 

Vážení příznivci, partneři a členové MAS Vladař.

Na základě usnesení vlády České republiky ze dne 21. 10. 2020 (č. 1078, publikovaným ve Sbírce zákonu pod č. 424, přijala krizové opaření ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů), týkající se zákazu volného pohybu osob, kdy tímto opatřením vláda zakázala s účinností od 22. 10. 2020 od 6:00 do 3. 11. 2020 do 23:59 volný pohyb osob na území České republiky, bylo na MAS Vladař o.p.s. rozhodnuto dočasné uzavření kanceláře pro veřejnost. Co to bude znamenat a jak budou naši zaměstnanci nyní pokračovat ve svých činnostech?

Kolektiv MAS Vladař nyní bude postupovat tak jako na jaře. V době od 22. 10. do 3. 11. 2020 budou všichni naši zamětsnanci převážně pracovat z domova "HOME OFFICE". V našich prostorách kanceláří v Podbořanech bude omezena běžná každodenní činnost. Jak vidíte sami, situace se opět začíná měnit né ze dne na den, ale z hodiny na hodinu, tak jak tomu bylo již na jaře 2020. Pro naše území se nic nemění, pouze to, že omezujeme možnosti osobního kontaktu a to v návaznosti na všechna doporučení a usnesení vlády ze dne 5. října 2020 a dále s vazbou na další rozšířená opatření ze dne 21. 10. 2020. Všichni naši zaměstnanci i nadále budou plnit své pracovní povinnosti. V případě potřebnosti osobní schůzky v kanceláři v Podbořanech, je nutné si předem domluvit schůzku s tím, s kým potřebujete jednat.

Děkujeme tímto předem za Vaše pochopení.

V případě potřeby nás kontaktujte tak jak jste zvyklí v běžném režimu, telefony, maily, veškeré informace naleznete na našich webových stránkách v sekci "KONTAKTY".

  • KONTAKTY
    • kontaktujte nás na uvedených mobilních číslech, mailových adresách, v sekci KONTAKTY máte uvedeny jednoltivé osoby, manažery operačních programů
    • uvedené telefonní číslo na pevnou linku je pouze do kanceláře a není možné provést případné přesměrování hovorů, tak, aby jste se dovolali právě tomu, koho potřebujete a proto využijte přehled osob v sekci KONTAKTY 
    • sledujte naše webové stránky www.vladar.cz

V současné chvíli nijak neomezujeme ani nepozastavujeme potřebný chod a činnost naší organizace v celém území MAS Vladař. Vše momentálně pokračuje dál jen bez možnosti osobního setkávání, schůzek, návštěv a podobně. Pokud by se jakkoliv situace změnila budeme Vás opět informovat. Předem děkuji za Vaše pochopení a věřím, že se budeme moci co nejdříve vrátit opět k běžnému režimu.

Všem přeji za celý kolektiv MAS Vladař hlavně pevné zdraví a aby jsme to vše společně zvládli :-)

Věříme, že se s Vámi všemi opět budeme moci těšit na brzkou shledanou a hlavně viděnou. Za MAS Vladař a celý náš kolektiv, Nipauerová Andrea.

Galerie :

Článek vyšel : 22.10.2020