Organizace MAS Vladař o.p.s.

Místní akční skupina Vladař

Území MAS Vladař

K tématu: 3. výzva MAS Vladař k předkládání Žádostí o podporu v rámci operace 19.2.1. Programu rozvoje venkova na období 2014 – 2020 1. výzva MAS Vladař k předkládání Žádostí o podporu v rámci operace 19.2.1. Programu rozvoje venkova na období 2014 – 2020 Program rozvoje venkova 2014-2021
Aktuality: Aktuality Místní akční skupiny Vladař

Jak se registrovat na Portál farmáře SZIF?

Pro podání žádostí do PRV musí mít každý žadatel zřízen přístup na PF (portál farmáře). Zde Vám přinášíme návod jak si přístup zřídit.

Portál farmáře je webový informační systém a naleznete jej na https://www.szif.cz/irj/portal/pf/pf-uvod. K přístupu musíte být připojeni k internetu a používat podporovaný prohlížeč.

Pro záískání přístupu je třeba vyplnit PDF formulář žádosti o zřízení přístupuhttps://www.szif.cz/cs/CmDocument?rid=/apa_anon/static/pf/zadost_o_pristup_do_portalu_farmare.pdf (žádost je určena pro nové uživatele portálu eAGRI a SZIF, kteří dosud nemají uživatelské jméno (ve formátu 99xxx) a heslo pro přístup do privátní zóny portálu).

Doporučujeme vyplnit v el. podobě, podepsat elektronickým podpisem (máte-li) a poslat na datovou schránku SZIF: jn2aiqd

Pokyny k vyplnění: https://www.szif.cz/cs/CmDocument?rid=/apa_anon/static/pf/informace_k_pristupu_do_portalu_farmare.pdf

Článek vyšel : 12.1.2018